The Point Cafe


The Point Cafe

LOGO

The Point Cafe. Leží ve městě Boulder na úpatí hor Coloráda. Jednalo se o vytvoření loga pro místní kavárnu. The Point Cafe neslouží však jen k popíjení kávy, ale je to místo, kde se střetávají lidé a rodiny, místo, kde vládne přátelská atmosféra.

Pokud hledáte pomoc a podporu, zde ji určitě nazleznete. Mimo jiné, vaří perfektní cappuccino. The Point Cafe, je místo, kde se Vám dostane podpory a přátelské atmosféry.

Podrobnosti k Projektu

Snažil jsem se vytvořit symbol, který není až tak zaměřený na kávu, ale na místo samotné. Na rodinu, pouta, na místo, kde může kdokoli přijít a záská nové přátele a podporu. Použil jsem symboly hor, obrátil jsem je proti sobě a do průsečíku vložil malou kružnici, která udává střed, přátelství, spolupráci. Abych podpořil celkový dojem znaku přesného místa, k pravé spodní straně přibyla „nožka“, aby označení místa bylo více viditelné.

Datum
Kategorie
Kient
Imitazioni orologi italia
 
Fussball hallenschuhe detské kopačky voetbalschoenen sale fotbollsskor webshop Scarpe calcio scontate chaussure de football pas cher billige fotballsko på nett på